Boy hotelowy

Pracownik działu Front Office

planowane zatrudnienie:

Zadania

  • obsługa Gości w zakresie udzielania informacji o ofercie obiektu oraz atrakcjach regionu
  • załatwianie wszelkich spraw Gości (np. zamówienie kwiatów, taksówki etc.)
  • obsługa przesyłek
  • pomaganie Gościom z bagażami
  • regulowanie ruchu pojazdów przed wejściem głównym do hotelu
  • utrzymywanie czystości przed wejściem głównym do hotelu
  • odprowadzanie samochodów Gości na parking
  • pomoc w pracach działu służby pięter
  • załatwianie spraw zleconych przez pracowników innych działów wewnątrz firmy
  • sprzedaż biletów do atrakcji turystycznych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (preferowany angielski lub niemiecki)
  • doskonała znajomość oferty turystycznej w regionie
  • wysoka kultura osobista
  • życzliwość, uczynność, dyskrecja

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę