Konserwator / Pracownik techniczny

Pracownik działu Technicznego

planowane zatrudnienie:

Zadania

  • utrzymywanie dobrego stanu technicznego urządzeń w całym obiekcie
  • bieżące naprawy
  • prace ogrodowe na terenach zielonych wokół obiektu
  • zapewnienie bezproblemowego dojazdu Gości do obiektu i poruszania się po jego terenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (odśnieżanie, zamiatanie dróg dojazdowych, usuwanie wszelkich przeszkód)
  • przygotowywanie pomieszczeń do obsługi Gościa w zakresie przenoszenia stołów, krzeseł i innych elementów wyposażenia
  • dostawy towarów zamówionych przez Kierowników poszczególnych działów
  • wywóz brudnej bielizny do pralni
  • obsługa konferencji w zakresie podłączenia urządzeń (nagłośnienie, rzutnik, ekran, komputer, inne)
  • wywóz śmieci

Wymagania

  • wiedza techniczna
  • mile widziane doświadczenie na tym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • dbałość o powierzone mienie
  • gotowość do pracy zmianowej / nocnej
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę